Hírlevél feliratkozás


új kód
Ellenőrző kód:

Facebook

WSO 2017 MINŐSÍTÉSEK

BUDAPEST ÁPRILIS 8-9.

2017. ÁPRILIS 8. SZOMBAT

MESÉK KALANDORAI
Virányos Általános Iskola
Cilinder Alapfokú Művészeti Iskola és Művészeti Szakgimnázium
Miből van a legtöbb a világon? (15’)
Mátyás király tréfás mese alapján
Csoportvezető-rendező: Garamszegi Judit
Alkotótárs: Móring Endréné
BRONZ 

POLAROIDOK
Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola
Real Life (20’)
Csoportvezető-rendező: Éles Eszter és Landi Zsuzsanna
ARANY
KÜLÖNDÍJAK: KARA VANINAK ÉS SZABÓ ANITA ANGYALKÁNAK 

SZÉLKIÁLTÓ SZÍNJÁTSZÓ CSOPORT
Szigethalmi Szent István Általános Iskola
Visszakérem az iskolapénzt (20’)
Karinthy Frigyes művet átdolgozta: Kontha Gabriella
Csoportvezető: Szél László
Rendező: Szél László, Kontha Gabriella
EMLÉKLAP (Nem kértek minősítést.)
KÜLÖNDÍJ: AZ ERŐS CSOPORTOS EGYÜTTJÁTSZÁS ÖRÖMÉÉRT 

TÁTIKA, AVAGY OROSZLÁNSZÁJ
Lázár Ervin Általános Iskola
Kié legyen a nyúl? (15’)
Muharai Elemér Az oroszlán, a nyúl és a többiek c. műve alapján
Csoportvezető-rendező: dr. Sefcsikné Szász Éva
ARANY
KÜLÖNDÍJ: NAGY MAJA ÁRVENNEK 

BOLDOG BULDOG
Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola
Utazás (20’)
Antoine de Saint-Exupéry A kis herceg c. művének alapján
Az éneket betanította: Szántóné Pintér Ildikó, Isóczky Mariann
Csoportvezető: Szántóné Pintér Ildikó és Éles Eszter
Rendező: Éles Eszter
EZÜST 

AZ A LEGENDÁS 4.A OSZTÁLY
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola 
A papucsszaggató királykisasszonyok (15’)
Magyar népmese alapján
Tánc, koreográfia: Fehér Noémi
Csoportvezető-rendező: Borosnyai Katalin
ARANY
KÜLÖNDÍJ: A SZÍNPADKÉP KOMPOZÍCIÓINAK TÉRI KIALAKÍTÁSÁÉRT 

VERKLI
Cilinder Alapfokú Művészeti Iskola és Művészeti Szakgimnázium
Kamaszok (20’)
Csoportvezető-rendező: Miklós Marcell
EZÜST 

POGÁCSA AZ ARÉNÁBAN
Holdvilág Kamaraszínház Kulturális Egyesület
A mi kis táncdalfesztiválunk… (25’)
Zene: Varga Zoltán
Mozgás: Hermál Henriett
Csoportvezető-rendező: Koltai Judit 
ARANY 

2017. ÁPRILIS 9. VASÁRNAP

BAGÁZS
RS9 Színház
Találkozás a múlttal (20’)
Zene: Gallai Péter
Csoportvezető-rendező: Fecskó Marica
EMLÉKLAP (Nem kértek minősítést.)

ÓBUDAI WALDORF ISKOLA SZÍNJÁTSZÓ SZAKKÖRE
Óbudai Waldorf Iskola
Reggeltől estig... (20’)
Csoportvezető-rendező: Buchwald Magdolna
ARANY 

MACSKAKŐ ZRT.
Fodros Általános Iskola
Várakozás-szerkesztett játék (15’)
Csoportvezető-rendező: Bárány Márta
ARANY 

JANUS SZÍNJÁTSZÓ CSOPORT
Kispesti Pannónia Általános Iskola
Valahol a Pannóniában (25’)
Koreográfia: Kardos Orsolya
Csoportvezető-rendező: Gregor Márta
BRONZ 

PAPÍRSÁRKÁNY
Török Flóris Általános Iskola
Dömdödömdödömdödöm (15’)
Lázár Ervin művének felhasználásával
Csoportvezető-rendező: Fonyó Ivett
EZÜST 
KÜLÖNDÍJ: A FELSZABADULT KÖZÖS JÁTÉK ÖRÖMÉÉRT 

HARMADIKCÉ
Németvölgyi Általános Iskola
Tojásmese, Mese az egérfarkincáról (20’)
Román és Magyar népmesék alapján
Dramaturgiai és koncepcionális előzmények: Mezei Éva, és a Budapesti Gyerekjátékszín
Csoportvezető-rendező: Csorba József
EMLÉKLAP (Nem kértek minősítést.) 
KÜLÖNDÍJ: A LEGTÖBB ÖRÖMTELI MEGLEPETÉST OKOZÓ ELŐADÁSÉRT
KÜLÖNDÍJ: BALÁZS VILMOS RÉSZÉRE A NEKULÁJ SZEREP MEGFORMÁLÁSÁÉRT 

KAKTUSZ DRÁMA- ÉS SZÍNJÁTSZÓ CSOPORT
Marczibányi Téri Művelődési Központ
Sátrak valahol (20’)
Zene: Kerekes Band, Szirtes Edina Mókus
Szöveg: Móra Ferenc: A világ vándora, József Attila: Bolyongok és a csoport
Mozgás: Jobbágy Kata és a csoport
Csoportvezető-rendező: Juszcák Zsuzsa és Sereglei András
ARANY
KÜLÖNDÍJ: A FELELŐS TÉMAVÁLASZTÁSÉRT 


Vissza